| Դատարանի նախագահը 4 տուն ունի, իսկ գործազուրկ կինը՝ մոտ կես միլիոն դոլար...2016-03-05 23:29:00 Սերժ Սարգսյանի փետերվարի 19-ի հրամանագրով Երեւան քաղաքի Ավան եւ Նոր Նորք վարչական շրջանների ընդհանուր իրավասության առաջին ատյանի դատարանի դատավոր Դավիթ Հարությունյանը նշանակվեց Երեւան քաղաքի Ավան եւ Նոր Նորք վարչական շրջանների ընդհանուր |
| Տեսնես այդ որտե՞ղ է Արսենյան Գուրգենը նկատել սերունդների փոփոխություն....2016-03-05 22:28:00 Վերջին օրերին մեծ թափ հավաքած կադրային փոփոխությունները, որոնք փաստացի ուժերի վերադասավորման նախանշաններն են մեծ ճակատամարտից առաջ, տարատեսակ մեկնաբանությունների արժանացան: Սակայն այդ տպավորություններից ամենատարօրինակն այն է, որ ոմանց |
| Սերժ Սարգսյանը փեսային հետ է բերում.քննարկվում է նրա ակտիվ քաղաքականություն մտնելու հարցը...2016-03-05 13:19:00 Ըստ իշխանական շրջանակներից ստացած մեր տեղեկությունների, իշխանության վերին օղակներում այս օրերին լրջորեն քննարկվում է Սերժ Սարգսյանի փեսային՝ Վատիկանում ՀՀ դեսպան Միքայել Մինասյանին Հայաստան վերադարձնելու հարցը: Թե ինչ կարգավիճակով |
| «Առավոտյան սուրճ» Բելլա Քոչարյանի հետ. VIDEO2016-03-05 12:58:00 «Առավոտյան սուրճ» նախագիծը մարտի 8-ի առիթով հյուրընկալել է տիկին Բելլա Քոչարյանին: Իզաբելլա Հովհաննիսյանի ու Անուշ Թորոսյանի զրույցը նրա հետ թե անձամբ տիկին Քոչարյանի գործունեությանն է վերաբերում ու նախասիրություններին, անցյալին ու ապագայի ծրագրերին և թե Քոչարյանների ընտանիքին՝ առհասարակ: |
| Սասուն Միքայելյանի տունը հյուրանոց կդառնա2016-03-05 12:48:00 «Քաղաքացիական պայմանագիր» կուսակցության վարչության անդամ Սասուն Միքայելյանի թիմը լրջորեն պատրաստվում է Հրազդանի քաղաքապետի ապրիլի 17-ի ընտրություններին։ Այդ լրջությունն արտահայտվում է նրանով, որ առաջիկայում Երևանից Հրազդան կտեղափոխվի |
| Նախագահն այցելել է Երևանի մետրոպոլիտեն, այնուհետև ներկա է գտնվել «Ռոսիա Մոլ» կենտրոնի բացմանը2016-03-05 12:42:00 Նախագահ Սերժ Սարգսյանն այսօր այցելել է Կարեն Դեմիրճյանի անվան Երևանի մետրոպոլիտեն: Քաղաքապետ Տարոն Մարգարյանը և «Կարեն Դեմիրճյանի անվան Երևանի մետրոպոլիտեն» ՓԲԸ-ի պատասխանատու պաշտոնյաները Հանրապետության Նախագահին ներկայացրել են |
| Իմ որդին Երևանի քաղաքապետ դառնալու ցանկություն չունի. Հովիկ Աբրահամյան2016-03-05 12:34:00 Այսօր սպարապետ Վազգեն Սարգսյանի ծննդյան օրը «Եռաբլուր» զինվորական պանթեոն այցելած Հովիկ Աբրահամյանը լրագրողների հետ զրույցում նշել է, որ իր որդին՝ Արգամ Աբրահամյանը, Երևանի քաղաքապետ դառնալու ցանկություն չունի: Արգամ Աբրահամյանն այժմ Արտաշատի քաղաքապետն է: «Նախ քաղաքապետ չեն նշանակվում, ժողովուրդն է ընտրում, երկրորդ՝ ոչ ես, ոչ իմ որդին ցանկություն չունենք քաղաքապետ դառնալու»,- ասաց Հովիկ Աբրահամյանը: |
| Նազենին ու Արամը պատրաստվում է ԱԺ-ում ՀՀԿ-ական պատգամավո՞ր դառնալ2016-03-05 10:00:00 «Ժողովուրդ» օրաթերթը գրում է. ««Ժողովուրդ»-ին լուրեր հասան առ այն, որ հեռուստահաղորդավարուհի Նազենի Հովհաննիսյանը եւ Blognews.am կայքէջի հիմնադիր Արամ Անտինյանը 2017-ի ՀՀ ԱԺ ընտրություններում, ըստ ամենայնի, հենց ՀՀԿ համամասնական |
| Ի՞նչ է կատարվում Վարդան Ղուկասյանին պատկանող գազալցակայաններում2016-03-05 09:14:00 «Ժողովուրդ» օրաթերթը գրում է. «Ըստ «Ժողովուրդ»-ի տեղեկությունների՝ Գյումրու նախկին քաղաքապետ Վարդան Ղուկասյանին պատկանող երկու գազալցակայանների գազահաշվիչներն անակնկալ տարել են ստուգաչափման: Խնդրի առնչությամբ |
| Հանրապետականների բանավեճը լի էր վիրավորական, մեղադրական և նույնիսկ անհարմար արտահայտություններով2016-03-05 09:10:00 Հինգշաբթի օրը հանրապետականների ընտրական բանավեճի ժամանակ Թրամփի մրցակիցները հաջորդաբար մեղադրում էին նրան: Նյու Յորքի ձեռնարկատերը մեծ հավակնություններ ունի կուսակցության առաջադրած նախագահի թեկնածու դառնալու համար: Նախագահի թեկնածու Մարքո |