| Խորհրդանշական լանջաշղթան առաջինը կրեց Կարեն Մանվելի Գրիգորյանը2016-11-01 21:54:00 Բաց, հրապարակային աշխատանքը, հանրությանը հաշվետու լինելը Էջմիածնի քաղաքապետ Կարեն Գրիգորյանի համար աշխատաոճ է: Այսօր էլ քաղաքապետի եւ համայնքային նորընտիր ավագանու պաշտոնամուտի արարողությունն էր, որ անցկացվեց քաղաքապետարանի նիստերի |
| Վարդան Հարությունյանը Կարեն Սամվել Ալեքսանյանից ամսական մինչև 450 մլն դրամ հարկ է պահանջել2016-11-01 20:32:00 Պետական եկամուտների կոմիտեի հրապարակած 1000 խոշոր հարկատուների ցուցակը խորհրդանշական տվյալներ է պարունակում հատկապես ԱԺ պատգամավոր, գործարար Սամվել Ալեքսանյանի բիզնեսի մասով (խոշոր հարկատուների ցուցակում Սամվել Ալեքսանյանը ներկայացված է |
| Որտեղ 6-ը, այնտեղ` 7-ը2016-10-31 13:05:00 Եթե երբևէ առիթ ներկայանա Գագիկ Ծառուկյանին հիշեցնելու՝ իր տված օգու՞տն էր շատ, թե՞ վնասը Հայաստանի ներքաղաքական կյանքում, ամենահարմարը կլինի սկսել հենց նրա ստեղծած ԲՀԿ կազմից, որի անդամները ցիրուցան եղան, կտոր-կտոր բաժանվեցին առաջին իսկ վտանգի |
| Ձայներ հավաքելու համար պիտի աշխատեն. ՀՀԿ-ականը Հովիկ Աբրահամյանի, Սուրիկ Խաչատրյանի եւ Բեգլարյանի մասին2016-10-30 21:47:00 Հանրապետական կուսակցության պատգամավոր Մկրտիչ Մինասյանի կարծիքով՝ իր պաշտոնանկ եղած կուսակիցները չպետք է նեղանան եւ ընտրությունների ժամանակ ձեռքերը ծալած նստեն տանը: Մկրտիչ Մինասյանը NEWS.am-ի հետ զրույցում նշել է, որ պաշտոնները հավերժ |
| Պաշտպանության նախարարը «Գրիբոյեդով» ակումբի անդամ2016-10-30 13:08:00 ՀՀ նախագահի աշխատակազմի նախկին ղեկավար Վիգեն Սարգսյանի պաշտպանության նախարար նշանակվելուց հետո` իշխանական լրատվամիջոցները ամեն կերպ փորձ էին անում նրան ներկայացնել որպես արևմտամետ գործիչ: Նշվում էր, որ այդ կերպ Հայաստանը փորձում է |
| Նախագահ Սերժ Սարգսյանը Հորդանան գետում 2016-10-29 00:03:00 Նախագահ Սերժ Սարգսյանը Հորդանան գետում է, ուր Հիսուս Քրիստոսը կնքվել է:Լուսանկար (խմբ. ՀՀ նախագահ Սերժ Սարգսյանը Հորդանան գետում 30.10. 2014), որը հրապարակված չի եղել:Լուսանկարիչ՝ Դավիթ Հակոբյան, Newmag ամսագրի, թիվ 73 Slaq.am |
| Առաջիկայում հնարավոր են անսպասելի աղմկահարույց ձերբակալություններ. ՀՀԿ-ական2016-10-28 22:28:00 Դեֆոլտի վտանգ չկա. լրագրողների հետ զրույցում այսօր կարծիք հայտնեց ԱԺ ՀՀԿ խմբակցության պատգամավոր Գագիկ Մինասյանը` անդրադառնալով Լևոն Տեր-Պետրոսյանի այն հայտարարությանը, թե Հայաստանը կանգնած է դեֆոլտի վտանգ առաջ: Պատգամավորն անդրադարձավ |
| Նոր տվյալներ «կարմիր դիպլոմով գռուզչիկ» աշխատած պատգամավորի ունեցվածքի մասին. ՉԻ2016-10-28 20:56:00 Չորրորդ իշխանություն թերթն իր աղբյուրներից հավաքել է ԱԺ ՀՀԿ-ական պատգամավոր–օլիգարխ Վարդան Այվազյանի ունեցվածքի մասին նոր տեղեկություններ։ Կարմիր դիպլոմով գռուզչիկ աշխատած «հաջողակի» ունեցվածքի ցանկն այս պահին հետևյալ տեսքն ունի. 1. |
| Գնացել էի Ժաննա Ղոչիկյանի <<ՊԱՏԻՑ ԱՅՆ ԿՈՂՄ>> գրքի շնորհանդեսին2016-10-28 09:57:00 Ժաննա ջան, սիրելի Ժաննա, նստած էի, լսում էի իմ համակուրսեցի սիրելի ընկերներ Հովիկին ու Վրեժին, իսկ հուշերս տարան, կոտրեցին ժամանակային տարածությունն ու հասցրին ինձ այն հեռավոր 1969 թվականը, երբ ես, դեռ ժապավենը գլխիս, բանասիրականի առաջին |
| Հոլիվուդում Ազնավուրին շնորհել են Պատվո աստղ2016-10-28 02:38:00 Հոլիվուդում բացվել է աշխարհահռչակ ֆրանսահայ շանսոնյե Շառլ Ազնավուրի պատվո աստղը: Այս մասին տեղեկացնում է բրիտանական Daily Mail-ը: «Ֆրանսիացի երգող լեգենդ Շառլ Ազնավուրին` 20-րդ դարի ամենահայտնի երաժիշտներից մեկին, ով շարունակում է ակտիվ |