| Ովքեր պատրաստ են նշածս պայմաններով աշխատելու հանգիստ կարող են շարունակել իրենց աշխատանքը2016-03-03 18:27:00 ՀՀ Նախագահ Սերժ Սարգսյանն այսօր ՀՀ կառավարությանն առընթեր պետական եկամուտների կոմիտեի համակարգի հարկային և մաքսային մարմինների ղեկավար կազմին ներկայացրել է ՀՀ ԿԱ ՊԵԿ նորանշանակ նախագահ Հովհաննես Հովսեփյանին: Հանրապետության Նախագահն |
| Ամերիկացի կոնգրեսականները առաջարկում են ավելացնել ՀՀ-ին ու ԼՂ-ին տրամադրվելիք ֆինանսական օգնությունը2016-03-03 17:12:00 Asbarez-ը տեղեկացնում է, որ ամերիկացի կոնգրեսականներ Ֆրենք Փալոնն ու Ռոբերտ Դոլդը հանդես են եկել բաց նամակով, որով կոչ են արել Կոնգրեսի Ներկայացուցիչների պալատի մյուս գործընկերներին աջակցել ԱՄՆ-ի բյուջեի 2017թ. նախագծի շրջանակում Հայստանին ու |
| Գագիկ Խաչատրյանը կյանքի օրոք կվայելի Ալեքսանդր Մակեդոնացու հետմահու ճակատագիրը...2016-03-03 16:10:00 Քոչար Օսկանյան Հայաստանի սուպերնախարար Գագիկ Խաչատրյանից կարող է նույնիսկ «ռագատկի» քար չմնալ։ Նա 2008թ. օգոստոսի 20-ից զբաղեցնում էր Հայաստանի պետական եկամուտների կոմիտեի նախագահի պաշտոնը, իսկ 2014թ. նաև իրենով արեց ֆինանսների |
| Լևոն Մկրտչյանը խոսել է ուսուցիչներին տրվող թանկարժեք նվերների մասին. VIDEO2016-03-03 15:05:00 ՀՀ կրթության և գիտության նախարար Լևոն Մկրտչյանը շրջաբերական է ուղարկել ՀՀ մարզպետներին ու Երևանի քաղաքապետին՝ առաջարկելով համապատասխան հանձնարարականներով բացառել ուսումնական հաստատություններում Մարտի 8-ի և Ապրիլի 7-ի տոնական միջոցառումների |
| ԱՄՆ Ջորջիա նահանգը ճանաչել է ԼՂՀ անկախությունը2016-03-03 14:40:00 ԱՄՆ Ջորջիա նահանգի Ներկայացուցիչների պալատն ընդունել է Լեռնային Ղարաբաղի Հանրապետությունը ճանաչող 1580 բանաձևը: Այս մասին տեղեկացնում է նահանգի Հայ դատի հանձնախումբը: Բանաձի հեղինակները և հիմնական ջատագովները նահանգային օրենսդիր մարմնում |
| Իմ համառությունը սահման չունի . Վլադիմիր Գասպարյան...2016-03-03 13:49:00 Աշխատանքային խորհրդակցություն ոստիկանության Կոտայքի մարզային վարչությունում Մարտի 3-ին ոստիկանության պետ Վլադիմիր Գասպարյանն աշխատանքային խորհրդակցություն անցկացրեց ոստիկանության Կոտայքի մարզային վարչությունում, որի ընթացքում |
| «Կիսաբաց լուսամուտների» Հրաչին հենց տաղավարում ծեծել են. VIDEO2016-03-03 13:24:00 Բոլորդ տարածում եք տեսանյութը ու վերնագրում եք. ««Կիսաբաց լուսամուտների» Հրաչին հենց տաղավարում ծեծել են», բայց ոչ մեկ չի գրում, որ էտ անհատը հենց տաղսվարում ասումա. «Եթե ինչ որ մեկի ձեռում մատերիալ եմ տեսել, որ դրելա ինտերնետ |
| Հովհաննես Հովսեփյանը նշանակվել է ՊԵԿ նախագահ2016-03-03 11:10:00 ՀՀ Նախագահ Սերժ Սարգսյանի հրամանագրով Հովհաննես Հովսեփյանն ազատվել Հայաստանի Հանրապետության Նախագահի վերահսկողական ծառայության ղեկավարի պաշտոնից:Ինչպես հայտնում են ՀՀ Նախագահի աշխատակազմի հասարակայնության և տեղեկատվության միջոցների հետ կապերի վարչությունից, Հովհաննես Հովսեփյանը նշանակվել է Հայաստանի Հանրապետության կառավարությանն առընթեր պետական եկամուտների կոմիտեի նախագահ: |
| Կոնգրեսական. Հայկական լոբբին կապ չունի Ադրբեջանից Վաշինգտոնի պահանջների հետ2016-03-03 09:27:00 ԱՄՆ-ի կոնգրեսական Քրիս Սմիթի խոսքով, հայկական լոբբին որեւէ կապ չունի Ադրբեջանում մարդու իրավունքների եւ խոսքի ազատության պաշտպանության Վաշինգտոնի պահանջի հետ: Կոնգրեսականը երկու ամիս առաջ «Ադրբեջանում ժողովրդավարության մասին ակտ» |
| Սուպեր երեքշաբթիի հաղթողները հաջորդ երկու շաբաթների ընթացքում նոր փորձության առջև կկանգնեն2016-03-03 09:08:00 2016 թվականի նախագահական ընտրապայքարի ամենակարևոր իրադարձության՝ հանրապետականնների հաղթողը Դոնալդ Թրամփն է, ով ձայների մեծամասնություն է հավաքել Սուպեր երեքշաբթիին մասնակցող նահանգներում: Սա մեծ քայլ է հանրապետականների նախագահի թեկնածու |